28 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
31.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Спорт проти наркотиків

Нещодавно в державній установі «Бориспільська виправна колонія (№119)» відбувся футбольний матч між гравцями Громадської організації «Спорт проти наркотиків», ветеранами українського футболу та засудженими установи.

У заході взяли участь та продемонстрували свою майстерність ветерани футбольного клубу «Динамо Київ»: Іван Яремчук, Олег Саленко, Віктор Леоненко та Олександр Алієв. Гості ознайомились з життям засуджених, подарували їм футбольний м’яч та футбольні журнали з автотрофами футболістів, порекомендували займатися спортом та пообіцяли надавати їм допомогу після звільнення.

В свою чергу засуджені були задоволені грою та подякували за проведений матч.

Матч відбувся за сприяння представника Громадської організації «Спорт проти наркотиків» Юрія Верхмана та адміністрації установи.

Не менш цікавим був матч і у державній установі «Миколаївська виправній колонії (№50)» участь в якому взяли збірні з футболу з числа священників Стрийської єпархії Української Греко-католицької церкви, працівників установи та засуджених.

Турнір з футболу був присвячений пам'яті Блаженного Священномученика Василія Величковського - Покровителя пенітенціарного служіння Української Греко-католицької церкви.

Перший матч: збірна священників Стрийської єпархії УГКЦ – з бірна засуджених 3:2;
другий матч: збірна працівників колонії - збірна засуджених 4:2;
та третій матч: збірна працівників колонії - збірна священників 3-0.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »