28 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Робоча зустріч Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з представниками Головного управління Національної гвардії України

01 листопада 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням начальника Адміністрації ДКВС України генерал-майора внутрішньої служби Крикушенка Олександра Георгійовича вперше за останні п’ять років відбулась робоча зустріч з питань оптимізації конвоювання засуджених плановими залізничними вартами та плановими автодорожніми вартами із виправних колоній до установ виконання покарань (слідчих ізоляторів).

У робочій зустрічі взяли участь перший заступник начальника Адміністрації ДКВС України з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи полковник внутрішньої служби Мелюхов Володимир Анатолійович, заступник командувача Національної гвардії України (з громадської безпеки) генерал-майор Бондар Валерій Іванович, начальник Управління з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних Головного управління Національної гвардії України полковник Чумак Василь Васильович, заступник начальника управління-начальник відділу з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних Головного управління Національної гвардії України полковник Осадчук Сергій Анатолійович та керівний склад Управління ДКВС України.

Під час робочої зустрічі були розглянуті питання щодо відкриття маршрутів конвоювання засуджених та осіб, узятих під варту із виправних колоній до станцій обміну та передачі функцій конвоювання плановими автомобільними вартами до Національної гвардії України. Розглянуто інші проблемні питання в організації конвоювання засуджених. На сьогодні 44 установи здійснюють переміщення засуджених та осіб, узятих під варту, із низ 10 установ здійснюють планове автомобільне переміщення, 34 установи здійснюють зустрічне переміщення до 26 обмінних пунктів за 30 маршрутами планових залізничних варт Національної гвардії України. У І півріччі поточного року споряджалось 155 планових автомобільних варт якими було переміщено 2683 засуджених.

За результатами робочої зустрічі представники Національної гвардії України та Адміністрації ДКВС України дійшли згоди створити робочу групу для спільного вирішення проблемних питань.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »