23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління серед вихованців обрали кращого тесляра

1 листопада 2018 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, серед учнів професійно-технічного училища, пройшов конкурс за професійно -технічною майстерністю «Кращий тесляр».

В конкурсі взяли участь вихованці, які впродовж навчального періоду показали добрі теоретичні та практичні знання з фахової дисципліни. До складу журі конкурсу входили висококваліфіковані фахівці: викладачі та майстри професійно-технічного училища та адміністрація виховної колонії. Конкурс проводився у два етапи. Перший тур передбачав виявлення теоретичних знань конкурсантів з фаху шляхом виконання тестових завдань. Під час другого, практичного етапу, хлопці демонстрували підготовку робочого місця та інструменту, вміння роботи із деревом, дотримання техніки безпеки на робочому місці. За результатами тривалої боротьби спільним рішенням журі конкурсу було обрано переможця – Романа К. Всім учасникам журі вручило солодкі подарунки.

«Метою проведеного заходу стало виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток і реалізація професійних здібностей учнів, пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій, популяризація серед молоді робітничих професій », - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »