23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Розширене засідання колегії Північно-Східного міжрегіонального управління

2 листопада 2018 року в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено розширене засідання колегії.

На початку заходу начальник Північно-Східного міжрегіонального управління привітав з ювілеєм начальника державної установи «Первомайська виправна колонія (№ 117)» Костянтина Козича та побажав професійних успіхів в подальшій службі.

Під час заходу, в якому взяли участь керівний склад апарату міжрегіонального управління, керівники установ і структурних підрозділів Харківської, Сумської, Полтавської і Луганської областей, були підбиті підсумки роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів міжрегіонального управління за 9 місяців 2018 року. З доповідями про стан протидії злочинності, стан охорони, режиму, нагляду і безпеки, організацію соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, виконання планових показників фінансово-господарської діяльності державними підприємствами та дотримання персоналом органів і установ службової дисципліни і законності тощо виступили начальники управлінь.

Після обговорення доповідей та звітів учасників засідання начальник міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Георгій Романов та члени колегії надали оцінку службовій діяльності керівників та персоналу підпорядкованих установ та визначили конкретні завдання щодо ефективної роботи у 4-му кварталі 2018 року.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »