23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Центральне міжрегіональне управління

5 листопада 2018 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції співробітники отримали дипломи на право викладання.

Закінчивши курси по підвищенню кваліфікації з основ педагогічного та професійно-технічного навчання на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, інженер з охорони праці та старший інспектор з мобілізаційної роботи показали достатній рівень знань як з основ педагогіки, так і з фахових напрямків та отримали дипломи на право викладання за наступними дисциплінами: охорона праці, пожежна безпека, цивільний захист.

Начальник установи Олександр Сайко зазначив, що для підвищення рівня організації та проведення навчання працівників та вихованців установи, враховуючи Закон України «Про професійно-технічну освіту», було прийнято рішення про підвищення кваліфікації для фахівців, що проводять навчання в установі. Такий захід також спрямований на заощадження фінансових витрат установи на проведення деяких навчань з охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту серед співробітників та вихованців.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »