22 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

На базі Сумської виправної колонії (№ 116) та слідчого ізолятора Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись навчально-практичні збори

14 листопада 2018 року на базі державних установ «Сумська виправна колонія (№116)» та «Сумський слідчий ізолятор» були проведені навчально-практичні збори керівництва установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Учасники зборів здійснили комісійний обхід об’єктів установ для ознайомлення з умовами тримання засуджених та осіб, узятих під варту.

Так, в Сумському СІЗО керівники оглянули ділянку периметру, приміщення камерного типу, приміщення відділення соціально-психологічної служби, лазне-пральний комплекс, харчоблок, медичну частину та господарче подвір’я установи.

В Сумській виправній колонії (№116) було здійснено обхід майданчика для тренування службових собак, дільниці соціальної реабілітації, дільниці тимчасового слідчого ізолятора та надана оцінка готовності відремонтованих та покращених об’єктів. Також було продемонстровано порядок дій групи швидкого реагування у разі захоплення заручників.

Перший заступник начальника міжрегіонального управління Дмитро Індік відзначив позитивні зміни щодо стану об’єктів установ та визначив пріоритетні напрямки роботи в подальшому.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »