28 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Робота з вилучення заборонених предметів та протидії криміналітету продовжується

У зв’язку з подіями, що мали у серпні п.р. у Київському слідчому ізоляторі, зокрема, протидія адміністрації установи з боку колишніх бійців підрозділу «Торнадо», Адміністрацією ДКВС України продовжується активна обшукова робота в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах із залученням сил і засобів інших установ, у т.ч. зведених загонів груп швидкого реагування та підрозділів воєнізованих формувань.

Так, протягом листопада 2018 року такі заходи проведені у Миколаївському, Херсонському, Сумському, Луцькому, Чернігівському слідчих ізоляторах, Дніпровській (№ 4) та Вільнянській (№ 11) установах виконання покарань.

За результатами зазначених заходів виявлено та вилучено: 194 мобільних телефони, 228 зарядних пристроїв до них, 147 колючо-ріжучих предметів, 167 літрів браги, 81 колоду гральних карт та 670 грн.

Слід зазначити, що під час проведення обшукових заходів в одній із камер Миколаївського СІЗО ув’язнені чинили фізичний опір обшуковим групам, зокрема, металевою трубою нанесли тілесні ушкодження працівнику воєнізованого формування, у зв’язку з цим до ув’язнених було застосовано спеціальні засоби та фізична сила.

Загалом, за результатами проведених загальних обшуків з серпня по листопад 2018 року виявлено та вилучено:
- мобільних телефонів: 2083 шт.;
- колючо-ріжучі предмети: 969 шт.;
- саморобні гральні карти: 247 колод;
- гроші: 2409 грн;
- спиртного: 4033 літри.

Відповідно до вимог Адміністрації ДКВС України про проведення обшукових заходів у слідчих ізоляторах повідомлялись органи прокуратури та регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Після проведення зазначених заходів представниками міжрегіональних управлінь та керівництвом установ здійснено комісійні обходи території установ та камерних приміщень, організовано прийом ув’язнених та засуджених з особистих питань на наявність у них скарг та заяв. За результатами проведених заходів, скарг та заяв не надходило, фактів порушень прав і свобод людини не допущено.

Адміністрацією ДКВС України й надалі будуть проводитися заходи щодо протидії потраплянню заборонених предметів до зон, що охороняються та з їх вилучення в ув’язнених та засуджених.

Управління Державної кримінально-
виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »