22 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Дніпровській виправній колонії (№ 89) відбулись збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного МРУ

23 листопада 2018 року на базі Дніпровської виправній колонії (№ 89) відбулись збори Ради начальників органів і установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича, за участю керівництва установ виконання покарань. В заході взяли участь заступник голови Обласної Державної Адміністрації Юрченко Володимир Олегович, заступник голови з мобілізаційної роботи Новокодацької в місті Дніпрі Ради Гесс Сергій Петрович.

Учасники зборів ознайомилися з підготовленими об’єктами до даного заходу, де було оглянуто приміщення відділу по роботі з персоналом, відділення соціально психологічної служби, приміщення канцелярії. Проведений ремонт «Гарячого цеху» харчоблоку установи, реконструкція приміщення для короткострокових побачень та ремонт противтечевої загорожі дільниці.

Підводячи підсумки зустрічі, учасники зборів на відмінно оцінили роботу, проведену колективом установи щодо проведення значної роботи по покращенню стану об'єктів установи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »