22 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.12.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спроби доставки заборонених предметів

Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№ 23)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спроби доставки заборонених предметів до зони установи, що знаходиться під охороною.

Так, 30 листопада 2018 року, під час прибуття засудженого Г. до установи з ІТТ Полтавської області, в ході проведення догляду, в кишені його спортивних штанів було виявлено та вилучено паперовий згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожою на наркотичну.

А, 1 грудня 2018 року, під час догляду вмісту передачі, яка надійшла ув’язненому Б. від громадянина П., в пакеті із цукром, було виявлено кристалоподібну речовину білого кольору невідомого походження, за зовнішніми ознаками схожою на наркотичний засіб.

За фактом вилучення невідомих речовин були складені відповідні матеріали, повідомлено до відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »