22 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.12.2018
Державна пенітенціарна служба України

Рада керівників установ виконання покарань Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції на базі державних установ "Чернігівська виправна колонія (№44)" та "Чернігівський слідчий ізолятор"

30 листопада 2018 року на базі державних установ "Чернігівська виправна колонія (№44)" та «Чернігівський слідчий ізолятор» відбулася Рада керівників установ виконання покарань Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Раду відкрив стройовий огляд керівників установ Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та особового складу Державної установи “Чернігівська виправна колонія (№44)».

Учасники Ради оглянули овочесховище та продовольчі склади, банно – пральний комплекс, центр підготовки до звільнення засуджених та державне підприємство «Підприємство Державної кримінально – виконавчої служби України (№44)».

Після відбулася презентація та огляд кімнат короткострокових та довгострокових побачень, харчоблоку Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор».

Гостям представили спільні навчання груп швидкого реагування Державної установи «Чернігівська виправна колонія (№44)» та Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор».

На останок відвідувачі ознайомилися з центром відео моніторингу Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час заключної наради було відмічено позитивні зміни в стані оглянутих обєктів та поставлені завдання на усунення незначних недоліків.


версія для друку
Розширений пошук »