11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.12.2018
Державна пенітенціарна служба України

Одруження в ДУ «Вінницька УВП (№1)»

Один лише той факт, що людина засуджена до позбавлення волі, не може бути перешкодою для укладення шлюбу — адже відповідно до ч. 3 ст. 63 Конституції України, засуджений користується всіма правами людини і громадянина, за винятком обмежень, які визначені законом і встановлені вироком суду.

19 грудня 2018 року, у день святкування православного свята – Дня Святого Миколая, у державній установі «Вінницька установа виконання покарань (№1)» одразу три пари зв’язали своє життя міцними вузами кохання. Доречи, серед наречених - два засуджених до довічного позбавлення волі (Міллеров А.В., Дюкарев С.В.) та засуджений відділення по господарчому обслуговуванню установи (Тімофєєв Д.В.).

Закохані були надзвичайно щасливі та радісні, не зважаючи на нелегкі обставини, і хоча стіни установи мало надихають на урочистості - для закоханих це було справжнє свято.

За сприянням керівництва установи представниця відділу реєстрації актів цивільного стану Вінницького міського управління юстиції в урочистій обстановці зареєструвала шлюби, видала свідоцтва про одруження, а молодята хвилююче та збентежено обмінялись обручками та скріпили свій союз першим подружнім поцілунком. Особливістю даних урочистостей було проведення таїнства вінчання при одруженні засудженого до довічного позбавлення волі Дюкарева Сергія Валерійовича та громадянки Марочкіної Наталії Петрівни, за участю просвітера церкви «Макарівська Християнська церква» Мамакіна Максима Юрійовича.

Зі слів заступника начальника установи із соціальної-виховної та психологічної служби установи майора внутрішньої служби Коцяка Ігоря Олексійовича, керівництво установи позитивно ставиться до одруження засуджених, оскільки створення нової сім’ї є запорукою виправлення, а також свідченням належної соціально-виховної роботи.

Оформивши шлюб, засуджені отримають зміцненні соціально – корисні зв’язки, будуть прогнити швидше опинитися поза межами установи в колі сім’ї, відповідно їх поведінка буде правослухняною. Адже навіть і при розгляді клопотання засудженого про помилування Адміністрацією Президента України береться до уваги сімейне становище особи, що свідчить про її наміри соціалізуватись та стати повноцінним законослухняним громадянином суспільства.


версія для друку
Розширений пошук »