11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Новорічні свята, магічні пригоди та подарунки дітям співробітників від Полтавської профспілкової організації.

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій – саме з такими словами в більшості людей асоціюється новорічне свято. Не обминув радісний святковий настрій і співробітників державних установ, які є членами первинних профспілкових організацій Полтавської області.

В період з 15 грудня 2018 року по 07 січня 2019 року за сприянням Полтавської обласної профспілкової організації та Регіональної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції для дітей співробітників було проведено ряд святкових заходів, які подарували їх учасникам безліч позитивних емоцій та вражень.

Напередодні дня Святого Миколая Полтавською обласною профспілковою організацією було придбано 150 квитків на феєричне шоу «Магічні пригоди в країні фонтанів», яке проходило в Палаці дозвілля «Листопад». Протягом шоу члени первинних профспілкових організацій разом з дітьми мали змогу поринути у неймовірну казку, побачити акробатів, жонглерів, фокусників і повітряних гімнастів. Глядачі отримали велике задоволення від святкового дійства.

Традиційно щороку первинні профспілкові організації Полтавської області вітають дітей своїх працівників з Новорічними та Різдвяними святами солодкими подарунками, яких цього року було придбано 1207 наборів.

Голова Полтавської обласної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Павло Тронь побажав членам первинних профспілкових організацій Полтавської області та їх сім’ям родинного затишку, добра і благополуччя в кожній оселі, міцного здоров’я, безмежного щастя, мудрості та натхнення, мирного неба.

Голова первинної профспілкової організації
ДУ «Божковська виправна колонія (№16)»
Тетяна Коломієць

версія для друку
Розширений пошук »