11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Вифлеємський вогонь миру

З ініціативи Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України 4 січня 2019 року персонал Адміністрації ДКВС України долучився до передріздвяної традиції – світської акції «Вифлеємський вогонь миру», яка полягає у поширені символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Зазначена акція започаткована у 1986 році та проводиться як благодійна для підтримки людей, які святкують Різдво поза межами рідної домівки.

Територією України Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України, які передають його з одного міста до іншого та відвідують з ним різні установи.

Пластуни представили коротко історію та символіку традиції, а священики в імені Міжконфесійної місії тюремного служіння привітали персонал Адміністрації ДКВС України зі святом Різдва Христового та подарували різдвяні свічки.

Кожен охочий мав змогу запалити свічку та принести символ миру, тепла та злагоди до власного дому.

Члени Пласту, Національної скаутської організації України, також передали Різдвяне Світло працівникам Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, державної установи «Бориспільська виправна колонія» (№119) та державної установи «Київський слідчий ізолятор».

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »