25 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах Північно-Східного міжрегіонального управління відзначили Різдво

7 січня 2019 року в установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відзначили велике християнське свято Різдва Христового.

Адміністрацією установ організовано цікаве, змістовне дозвілля засуджених, де кожному було надано можливість приєднатися до духовної чистоти та самореалізуватися, особисто прийняти участь у виставках робіт художньо-прикладної творчості, виступах у складі колективів художньої самодіяльності.

З метою забезпечення права засуджених, які утримуються в установах виконання покарань управління на свободу віросповідання для відправлення засудженими релігійних потреб, в установах діє 28 церков або храмів, каплиць та молитовних кімнат, в яких було відправлено Святкові Літургії та богослужіння. В установах було створено умови для проведення концертних програм представниками різних релігійних конфесій, святкових телепередач, кінофільмів у клубах установ.

Особи, які по волі обставин опинилися за гратами, мали змогу скуштувати смачної Різдвяної куті - невід’ємного символу українського Різдва.

Духовне виховання засуджених та ув’язнених відіграє значну роль у їх перевихованні та поновленні у соціальному статусі, адже саме в стінах пенітенціарних установ люди найбільше звертаються та сподіваються на допомогу Бога, осмислюють свої вчинки та роблять певні висновки про відмову в майбутньому від злочинного способу життя.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »