25 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Стажування курсантів у державних установах виконання покарань

Невід'ємною складовою частиною курсантів є стажування у державних установах виконання покарань, що здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, отриманих на певному етапі навчання відповідно до спеціальності, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь.

Так, 08 січня 2019 року в Центрально-Західне міжрегіональне управління прибули курсанти Інституту Державної кримінально-виконавчої служби для проходження стажування в підпорядкованих державних установах виконання покарань. Зустріч з курсантами проводив начальник міжрегіонального управління Василь Дремлюга. В розмові з ними керівник наголосив на дотриманні у своїй подальшій службовій діяльності принципів законності, справедливості, гуманізму, поваги до прав і свобод людини і громадянина та раціонально застосувати на практиці набуті в навчальному закладі теоретичні знання.

Начальник управління персоналу Інна Стаховська наголосила на дотриманні кодексу Етики працівника ДКВС, вимог Дисциплінарного статуту та Правил дорожнього руху.

Під час розподілу курсантів було направлено до державних установ з яких вони були направлені на навчання та враховано їх місце проживання.

Вже зовсім скоро, ці молоді спеціалісти поповнять ряди особового складу державних установ.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »