5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
14.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведено навчально-практичні збори Центрально-Західного міжрегіонального управління

11 січня 2019 року, на базі державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» проведено навчально-практичні збори керівництва Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів під головуванням начальника управління Василя Дремлюги. Крім того, на захід було запрошено заступника Голови Хмельницької обласної ради Лескова Валерія Олександровича, заступника Хмельницького міського Голови Мельник Галину Леонтіївну.

Розпочався захід традиційно із проведення стройового огляду особового складу установи та перегляду документального відеофільму про установу.

З метою покращення умов утримання засуджених, керівництвом установи проведено ремонтні роботи на об’єктах для потреб засуджених, об’єктах режимного та охоронного призначення, в службових приміщеннях та об’єктах соціального призначення для персоналу установи. Так, під час проведення навчально-практичних зборів, учасниками відвідано кімнату короткострокових побачень, кімнату проведення інструктажу чергової зміни, кімнату відпочинку чергової зміни, кімнату психоемоційного розвантаження, навчальний клас для неповнолітних ув’язнених також учасники зборів ознайомились із організацією харчування та лазне-прального обслуговування в установі засуджених і осіб, узятих під варту та із обладнанням ділянок периметру установи.

Не залишилась без уваги робота групи швидкого реагування установи, якою продемонстровано екіпірування та відпрацьовано дії з придушення масових безпорядків на прогулянкових двориках.

По закінченню зборів, під головуванням начальника міжрегіонального управління проведено нараду, на якій підведено підсумки оперативно – службової діяльності підпорядкованих установ виконання покарань за 2018 рік, та розглянуто результати проведення спеціальних операцій під умовним найменуванням «Щит» та «Заслон». Наприкінці наради, начальником міжрегіонального управління було вручено подяки кращим співробітникам Хмельницького слідчого ізолятора та була надана об’єктивна позитивна оцінка діяльності державної установи та визначено подальші шляхи з вдосконалення службової діяльності.

Крім того, за результатами проведених в 2018 році навчально-практичних зборів керівництва Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів керівництвом міжрегіонального управління визначено найкращий рівень підготовки до проведення Ради начальників – ДУ «Крижопільський виправний центр (№113)»

Пресслужба ЦЗМУ

версія для друку
Розширений пошук »