5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
14.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки

11 січня 2019 року в державній установі «Покровська виправна колонія (№17)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено інструктаж з обслуговуючим персоналом котельні щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Метою заходу було доведення інформації щодо дотримання правил пожежної безпеки, в частині утримання та експлуатації пічного опалення. Приміщення котельні забезпечено первинними засобами пожежогасіння. З персоналом, що працевлаштований для обслуговування печей на твердому паливі проведено роз’яснювальну роботу щодо користування первинними засобами пожежогасіння та першочергові дії у разі виникнення пожежі.

«Обізнаність щодо безумовного дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці - є запорукою збереження життя та матеріальних цінностей», - зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Дмитро Фендріков.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »