2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
16.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Дергачівській виправній колонії (№109) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено шаховий турнір

15 січня 2019 року в державній установі «Дергачівська виправна колонія (№109)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено шаховий турнір між засудженими відділень соціально-психологічної служби.

На передодні у відділеннях СПС установи було проведено відбіркові змагання, щоб виявити кращих шахістів для участі у головному турнірі. В кімнаті виховної роботи відділення СПС № 1 зібралися чотири найсильніших шахісти колонії для участі у фінальній частині турніру, яка проводилася за швейцарською системою. Вболівальники спостерігали за цікавою позиційною грою та карколомними комбінаціями, які розгорталися на шахових дошках. Також за перебігом подій уважно стежила судейська комісія.

Учасники цього спортивного свята продемонстрували присутнім свою кмітливість та високу якість гри. За підсумками двох зіграних турів перемога дісталася засудженому 1-го відділення СПС Сергію. Він здобув дві перемоги та був визнаний кращим шахістом колонії, за що отримав подяку від представників адміністрації установи.

Начальник установи підполковник внутрішньої служби Іван Буров зауважив, що такі спортивні заходи популяризують шахи серед засуджених та розвивають у засуджених уміння мислити раціонально.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »