21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України проведено семінар з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства

17.01.2019 року Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України в приміщенні Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Участь у заході взяли уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції установ та підприємств, які входять до сфери управління Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань діяльності уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції. Особливу увагу було акцентовано на здійснення контролю щодо своєчасності подання декларацій особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розгляду приписів спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

В ході семінарського заняття уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції було доведено вимоги щодо належного виконання покладених на них посадових обов’язків.


версія для друку
Розширений пошук »