5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах Північно-Східного міжрегіонального управління відзначили свято Хрещення Господнього

19 січня 2019 року в державних установах Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України відбулися заходи, присвячені святкуванню Хрещення Господнього, одного з основ християнського обряду.

В цей святковий день установи відвідали священнослужителі Української Православної Церкви. Вони звернулись до присутніх зі словами щирого вітання. Розповіли про церковні таїнства й цілющу силу святої води, історію виникнення свята Водохрещення та його значення у житті кожного православного християнина. Також провели святкові богослужіння, освятили воду, приміщення, а також окропили засуджених та персонал установ святою водою.

Однією з головних подій свята стало освячення води, яка в цей день набуває цілющих властивостей та є символом духовного оновлення людини. Однак, як зазначає церква, щоб свячена вода приносила користь, необхідно дбати про чистоту власних думок і вчинків.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »