5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
22.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відзначення Дня Соборності України Центрально – Західним міжрегіональним управлінням з питань виконня кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, в 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

З нагоди відзначення Дня Собоності персонал Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції долучився до урочистих заходів, який щорічно відбуваються на Вінничині.

В м. Вінниця відбувся покладання траурних вінків та квітів до меморандому Слави та пам'ятного знаку «Небесній Сотні та Героям АТО» міста за участю керівництва Центрально-Західного міжрегіонального управління. Пам'ять загиблих вшануювали хвилиною мовчання.

Також проведено мешканцями та гостями міста флеш-моб «Єдина країна» - на площі Європейській ростростерто прапор України.


версія для друку
Розширений пошук »