5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відзначення Дня соборності України в установах Північно-Східного міжрегіонального управління

22 січня 2019 року в державних установах Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції пройшли заходи, присвячені відзначенню Дня соборності України.

На виховному заході з персоналом були наведені історичні факти про події столітньої давнини, коли у 1919 році було проголошено Акт об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. На урочистих зборах заохочено кращих працівників та проведено урочисте прийняття Присяги працівника Державної кримінально-виконавчої служби України молодими працівниками.

Для засуджених, які відбувають покарання в державних установах, було організовано проведення лекцій патріотичної тематики, перегляд святкових телепередач.

Мета проведених заходів – виховання у осіб, позбавлених волі, патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, формування їх національної свідомості.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »