2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
24.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Міністр юстиції України Павло Петренко відвідав Дергачівську виправну колонію (№ 109) Північно-Східного міжрегіонального управління

24 січня 2019 року державну установу «Дергачівська виправна колонія (№ 109)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідав Міністр юстиції України Павло Петренко.

Павлом Петренко, разом із заступником Міністра юстиції Денисом Чернишовим та начальником Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України генерал-майором внутрішньої служби Олександром Крикушенко, було урочисто відкрито після реконструкції гуртожиток для співробітників.

Протягом останніх 10-ти років дане приміщення не використовувалося як житлове, в ньому знаходився склад для господарського інвентарю. Облаштування будівлі було розпочато в червні 2018 року. В результаті проведення ремонтних робіт було повністю замінено електричні мережі, водопостачання та водовідведення. Гуртожиток розрахований на 5 квартир, з яких одна однокімнатна, три двокімнатні, одна трьохкімнатна. Подвір’я навколо гуртожитку огорожено парканом, на подвір’ї є альтанка для відпочинку, дитячий майданчик, територія засаджена фруктовими та декоративними деревами та рослинами. Затрати на проведення ремонтних робіт склали 1 мільйон гривень. Павло Петренко привітав співробітників з отриманням службового житла та виразив сподівання, що надалі таких приємних подій буде більше. Олександр Крикушенко додав, що наразі планується будівництво 85-квартирного будинку, де значна частина квартир буде роздана співробітникам, які перевелись на службу з окупованих територій.

Також гості відвідали відділення соціально-психологічної служби № 1, ремонтні роботи в якому були розпочаті в 2017 році з заміни старого шиферного покриття даху на сучасне металеве. Фасад приміщення гуртожитку частково утеплено, дерев’яні рами вікон замінено на пластикові, котел із системою опалення - на новий більш сучасний з пластиковими трубами. В 2018 році проведено ремонт в усіх житлових та підсобних приміщеннях, черговій частині та їдальні. На першому поверсі відділення розташовані чергова частина, їдальня, вмивальник, туалет, душова, фельдшерський пункт та кімната для проведення короткострокових побачень. На другому поверсі розташовані житлові приміщення, кабінет начальника відділення, кімната психоемоційного розвантаження, кімната виховної роботи та кімната приймання їжі засудженими. Затрати на ремонт відділення склали 517 тисяч гривень.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »