5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
25.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

План Заходів щодо підвищення транспортної дисципліни та профілактику дорожньо-транспортних пригод за участю представників Патрульної поліції

На виконання «Плану Заходів щодо підвищення транспортної дисципліни та профілактику дорожньо-транспортних пригод», в системі службової підготовки в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні було проведено додаткові заняття з персоналом управління та державної установи «Вінницька установа виконання покарань (№1)» по дотриманню вимог Правил дорожнього руху та профілактики порушень транспортної дисципліни за участю представників Патрульної поліції.

В порядку інформування представники озвучили статистичні дані про кількість зафіксованих дорожньо - транспортних пригод, про зміни у законодавстві щодо кримінальної відповідальності до осіб, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, Правил дорожнього руху як для пішоходів, так і для водіїв. Кожен з присутніх мав можливість пройти практичний тест із використанням окулярів «Drunk Buster», які імітують стан алкогольного сп’яніння.

Співробітники патрульної поліції наголосили на важливості дотримання Правил дорожнього руху, що є запорукою збереження життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »