22 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
25.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Учасники колегії відвідали харківські колонії Північно-Східного міжрегіонального управління

24 січня 2019 року учасники дводенного виїзного розширеного засідання колегії Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відвідали державні установи «Олексіївська виправна колонія (№ 25)», «Качанівська виправна колонія (№ 54)» та «Темнівська виправна колонія (№ 100)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Так, під час відвідування Олексіївської виправної колонії (№ 25) було урочисто відкрито гуртожиток для засуджених після реконструкції.

Гості ознайомились з службовим приміщенням відділу охорони, двориком вартового приміщення, розплідником для службових собак, кімнатами короткострокових та тривалих побачень, крамницею для засуджених, дисциплінарним ізолятором, приміщеннями камерного типу, медичною частиною, спортивною залою, дільницею карантину, діагностики та розподілу, підсобним господарством, їдальнею для засуджених та клубом установи.

На високому рівні було оцінено темпи та якість побудови нового відділення, а також сучасний підхід до оформлення наочної інформації.

Під час відвідування Качанівської виправної колонії (№ 54) гості оглянули дільницю № 1 периметру установи, приміщення чергової частини; їдальню для засуджених, гуртожиток відділення СПС № 1, крамницю для засуджених, спортивну залу, лазне-пральний комплекс та медичну частину установи.

В Темнівській виправній колонії (№ 100) гості відвідали приміщення чергової частини установи, багатомісне приміщення сектору максимального рівня безпеки для тримання осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, клуб установи, їдальню для засуджених, лазне-пральний комплекс, хірургічне відділення багатопрофільної лікарні для засуджених та кімнати тривалих побачень.

Для учасників колегії провели тактико-спеціальні навчання воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіонального управління та зведеного загону груп швидкого реагування установ міжрегіонального управління. Під час навчання були відпрацьовані дії особового складу за сигналом «Буря-1» (групова непокора, масові заворушення засуджених) та «Буря-2» (захоплення заручників).

Також учасники колегії мали змогу побачити виступи кінологічної служби. Кінологи зі службовими собаками продемонстрували комплекс загальної та спеціальної підготовки, а також свої можливості під час виконання службових обов’язків: догляд транспортного засобу, пошук речей у схованках та затримання правопорушників в екстремальних умовах.

В установах учасникам колегії продемонстрували продукцію, що виготовляється на підприємствах установ.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »