5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
31.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Кам’янській виправній колонії (№34) відбулася нарада заступників начальників установ з інтендантського та комунально – побутового забезпечення Південно – Східного МРУ за 2018 рік

31.01.2019 року на базі державної установи «Кам’янська виправна колонія (№34)» відбулася нарада заступників начальників установ з інтендантського та комунально – побутового забезпечення Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за підсумками роботи у 2018 році під голуванням начальника Південно – Східного міжрегіонального управління, полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича та заступника начальника управління полковника внутрішньої служби Макаренка Валерія Юрійовича за участю начальника управління ресурсного забезпечення Адміністрації Державної кримінально – виконавчої служби України Коломейцева Олексія Олександровича.

Заступники начальників установ з інтендантського та комунально – побутового забезпечення доповідали про стан комунально – побутового та інженерного забезпечення за 2018 рік окремо по кожній установі.

Під час оглядової екскурсії по території установи, учасниками наради були оглянуті умови, в яких проходять короткострокові та довгострокові побачення засуджених з їх родичами, умови в лазне-пральному комплексі установи. Також відвідали дитячий будинок, відділення соціально – психологічної служби, їдальню для засуджених та виробничий корпус установи. Насамкінець відвідали дільницю соціальної реабілітації.

У класі службової підготовки було проведення обговорення досягнень 2018 року та підбиття підсумків роботи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »