5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
31.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підведення підсумків виробничо-господарської і фінансової діяльності підприємств і виробничих майстерень установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та перспективи підвищення фінансових показників

30 січня 2019 року, під час проведення навчально-методичних зборів із директорами підприємств - заступниками начальників установ з виробництва та помічниками начальників установ (з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації) проведено нараду з розгляду питань виконання основних показників виробничо-господарської і фінансової діяльності підприємств і виробничих майстерень за результатами роботи протягом 2018 року.

Участь у заході взяли начальник управління організації діяльності державних підприємств Адміністрації ДКВС України Микола Кириченко, начальник Міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Костянтин Невєров, заступник начальника Міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Валерій Макаренко, начальник управління виробничої діяльності підприємств Євген Мондріч та керівники і співробітники структурних підрозділів Міжрегіонального управління.

Під час наради були розглянуті та обговорені питання стану фінансово-господарської діяльності підприємств і виробничих майстерень, здійснення контролю за формуванням собівартості виготовляємої продукції, ефективності роботи виробничо-технічних служб та стан організації маркетингової діяльності, стан погашення дебіторської та кредиторської заборгованості тощо.

Значна увага була приділена питанням дотримання вимог кримінально-виконавчого та трудового законодавства в частині залучення засуджених до праці та забезпечення належних і безпечних умов їх праці.

Також були заслухані звіти керівників підприємств і виробничих майстерень установ про проведену роботу по виконанню планових показників з виготовлення і реалізації готової продукції, забезпечення ефективної та беззбиткової роботи, дотримання фінансової дисципліни, освоєння нових виробництв, видів продукції та надання послуг, а також про хід виконання заходів щодо технічного переоснащення та нарощування виробничих потужностей.

Підсумовуючи результати наради були визначені заходи, спрямовані на покращення результатів роботи виробничих підрозділів установ виконання покарань в частині виконання фінансового плану в І кварталі 2019 року.

Прес-служба Південно-Східного МРУ з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »