5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Харківській виправній колонії (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління виконується замовлення з виробництва стільців та парт

На підприємстві державної установи «Харківська виправна колонія (№ 43)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції освоєно новий вид діяльності - зварювання та фарбування учнівських стільців та парт.

Замовником на виготовлення стільців та парт виступає «ОВС ПЛЮС». Загальну сума замовлення у квартал складає 258 тис. грн. На сьогоднішній день виготовлено продукції на 192 тис. грн.

Як зазначив начальник установи Дмитро Фендріков, протягом багатьох років замовники знають наше підприємство як надійного партнера по виконанню різноманітних замовлень. І тому постійно проводиться робота з пошуку нових видів виробництва та нових замовлень.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »