5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулись навчально-практичні збори Ради начальників Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

31 січня 2019 року на базі державних установ Львівської області «Миколаївська виправна колонія (№50)» та «Дрогобицька виправна колонія (№40)» відбулись навчально-практичні збори Ради начальників установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (надалі -ЗМУ МЮ). В заході, що відбувся під головуванням начальника ЗМУ МЮ Михайла Дзюдзя, взяли участь представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлана Семчишин, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів управління та начальники підпорядкованих установ виконання покарань.

Збори розпочались у державній установі «Миколаївська виправна колонія (№50)» із стройового огляду та ознайомлення з метою та порядком їх проведення. Учасники заходу здійснили обхід об’єктів установи, ознайомились із роботою дільниці карантину, діагностики та розподілу, відділення соціально-психологічної служби, банно-прального комплексу для засуджених установи. Значну увагу було приділено діяльності відділу охорони установи.

Навчально-практичні збори продовжились у державній установі «Дрогобицька виправна колонія (№40)», де начальники установ виконання покарань оглянули окремі ділянки периметру (розміщення інженерних огорож на периметрі та роботу технічних засобів), обладнання спостережних веж та поста вільного обвартування, ознайомились зі станом справ щодо зберігання та придбавання засудженими продуктів харчування і предметів першої необхідності. Також ознайомились із організацією роботи сектору максимального рівня безпеки для тримання чоловіків засуджених до довічного позбавлення волі, забезпеченням релігійних потреб засуджених та фізкультурно-оздоровчих заходів серед засуджених. В ході заходу урочисто введено в дію центр відеомоніторингу та нове приміщення крамниці для засуджених.

Підсумовуючи захід, Михайло Дзюдзь надав оцінку рівню підготовки керівників установ, на базі яких проводились заходи до навчально-методичних зборів. В ході засідання зборів Ради начальників установ учасники заходу відвідали Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» (музей та садиба Івана Франка).

Цього ж дня в державній установі «Дрогобицька виправна колонія (№40)» відбулося засідання Колегії ЗМУ МЮ за підсумками роботи за результатами 2018 року із акцентом на службово-оперативну діяльність підпорядкованих підрозділів. На початку засідання начальник ЗМУ МЮ Михайло Дзюдзь вручив відомчі відзнаки та нагороди персоналу підпорядкованих установ. Керівники структурних підрозділів ЗМУ МЮ прозвітувались про результати діяльності за напрямками служб, після чого заслухано звіти окремих начальників установ, яким керівництво ЗМУ МЮ надало принципову оцінку за виконану роботу та поставило конкретні завдання з чіткими термінами їх виконання.

Начальник відділу внутрішньої безпеки по ЗМУ УВБ Адміністрації ДКВС України Віталій Іванов звернув увагу керівників державних установ на вжиття вичерпних заходів щодо недопущення випадків вступу персоналу підпорядкованих установ у неслужбові стосунки із ув’язненими та засудженими, чітке дотримання вимог антикорупційного законодавства та покращення якості добору персоналу установи.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлана Семчишин наголосила на необхідність забезпечення безумовного дотримання законних прав та свобод ув’язнених та засуджених під час їх тримання в місцях попереднього ув’язнення та позбавлення волі.

За результатами проведеного заходу підготовлено відповідне протокольне рішення, яким визначено конкретні заходи, спрямовані на покращення оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності установ виконання покарань та встановлено чіткі терміни їх виконання.


версія для друку
Розширений пошук »