5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
06.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Покровській виправній колонії (№ 17) Північно-Східного міжрегіонального управління поповнення у розпліднику для утримання службових собак

5 лютого 2019 року в державній установі «Покровська виправна колонія (№ 17)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції у розпліднику для утримання собак з’явилися нові мешканці.

Розплідник поповнився ще двома молодими цуценятами породи «середньо-азіатська вівчарка». На даний час цуценята знаходяться на карантині, їм проводиться підбір раціону харчування та всі необхідні ветеринарні заходи. У розпліднику утримуються 10 службових собак та 4 цуценят. Після проходження періоду на карантині молодому поповненню буде підібрано індивідуальний курс дресирування.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Андрій Ольховський зазначив, що службові собаки – є надійною складовою охорони периметру установи, тому поголів’я службових собак повинно постійно оновлюватись.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »