5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
11.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Західному МРУ МЮ придбано нове сучасне обладнання

На виконання вказівки Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України від 14.11.2018 №1/1-13600/Мл, Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції придбано чотири комплекти систем відео-моніторингу, кожна з яких складається з комп’ютера, монітора, 4-х відеокамер, відео-реєстратора та відповідного мережевого обладнання. Крім того, придбано чотири комплекти радіозв’язку та 16 відео-реєстраторів.

Вказані матеріальні цінності, які були придбані в рамках реалізації програми Львівської обласної ради з підтримки установ виконання покарань Львівщини, передані до Личаківської (№30), Дрогобицької (№40), Микоалївської (№50) виправних колоній та Львівської установи виконання покарань (№19), де будуть встановлені та введені в дію на новостворених постах відео-моніторингу.


версія для друку
Розширений пошук »