5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
12.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Качанівській виправній колонії (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління відзначили Міжнародний день жінок та дівчат у науці.

11 лютого 2019 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№ 54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулося святкування Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.

Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН був введений для відзначення Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Уперше цей день відсвяткували 11 лютого 2016 року й кожного року до його відзначення долучається все більша кількість населення. В рамках заходу засудженим жінкам було презентовано короткі відеофільми присвячені жінкам-дослідницям. Засуджені виступили з заздалегідь підготовленими доповідями про видатних жінок, розповіли про їх наукові дослідження, винаходи та досягнення в науці.

«Проведення подібних заході позитивно впливає на виховання та формування у засуджених правильної соціальної установки», - зазначає начальник установи Андрій Явтушенко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »