24 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Центрально-Західному МРУ проведено оперативну нараду з підведення підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів ЦЗМУ за 2018 рік

08 лютого 2019 року в Центрально – Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробції Мінстерства юстиції за участю першого заступника начальника Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Мелюхова Володимира Анатолійовича, начальника управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України, полковника внутрішньої служби Нечипельського Андрія Володимировича, старшого оперуповноваженого в ОВС відділу організації оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України підполковника внутрішньої служби Тетерського Олега Анатолійовича, завідувача сектору обліково-реєстраційної роботи Управління оперативно – розшукової роботи Адміністрації ДКВС України Іскоростенського Анатолія Володимировича, начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дремлюги Василя Микитовича, першого заступника міжрегіонального управління Бойчука Володимира Володимировича, начальника відділу оперативно – розшукової роботи міжрегіонального управління Брилянта Олега Петровича та начальників оперативних підрозділів та заступників начальників установ, які відповідають за оперативну роботу проведено оперативну нараду по підведенню підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів ЦЗМУ за 2018 рік.

На нараді розглянуті питання щодо стану оперативної обстановки в установах виконання покарань, визначення шляхів та заходів щодо її покращення, посилення взаємодії з правоохоронними органами, а також визначено основні завдання на 2019 рік.

Заступник начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Мелюхов В. А. та начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Нечипельський А. В. наголосили на першочергових завданнях роботи оперативних підрозділів, а саме: попередження і недопущення самовільних залишень і втеч з виправних установ, покращення профілактичної роботи в напрямку перекриття каналів надходження до зон, що охороняються, заборонених предметів і речовин, а також вжиття заходів щодо попередження скоєння засудженими нових злочинів, недопущення вчинення засудженими та особами взятими під варту шахрайських дій, виявлення та документування корупційних дій працівників адміністрацій установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Крім того, особливу увагу було звернуто на дотриманні вимог Кримінального-виконавчого кодексу України, ЗУ «Про ОРД» та інших нормативно-правових актів при виконанні поставлених завдань та здійсненні оперативно-розшукової діяльності.

Центрально – Західне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »