24 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Крюковській виправній колонії (№29) проведено інформаційну годину

12 лютого 2019 року в державній установі «Крюковська виправна колонія (№29)» Північно-Східного міжрегіонального управління проведено інформаційну годину для особового складу установи.

До присутніх звернулася уповноважена з питань запобігання та протидії корупції підполковник внутрішньої служби Тетяна Радченко, яка додатково довела основні положення Закону України «Про запобігання корупції». Персонал установи було націлено на дотримання вимог даного Закону під час несення служби та у позаслужбовий час, наголошено на адміністративній та кримінальній відповідальності у разі порушення вимог антикорупційного законодавства України відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України. По закінченню занять було проведено тестування особового складу на предмет засвоєння вивченого матеріалу та прийнято заліки.

Начальник установи Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Сергій Довженко відмітив, що головною метою проведення таких занять є недопущення порушень законодавства та попередження надзвичайних подій за участю персоналу установи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »