21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулось засідання ініціативної групи щодо розроблення плану дій з розвитку системи оцінки ризиків та потреб в рамках підготовки засуджених до звільнення

13 лютого 2019 року у приміщенні Адміністрації ДКВС України відбулось засідання ініціативної групи щодо розроблення плану дій з розвитку системи оцінки ризиків та потреб в рамках підготовки засуджених до звільнення під головуванням заступника начальника Адміністрації ДКВС України з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, О.М. Торкунова.

У заході взяли участь представники Управління соціально-виховної та психологічної роботи Адміністрації ДКВС України, державної установи «Центр пробації», Проектного офісу Міністерства юстиції та неурядових громадських організацій NORLAU, FREE ZONE і «За життя».

Під час зустрічі були обговорені питання щодо подальших напрямів співробітництва у частині підготовки засуджених до звільнення. Зокрема, О.М. Торкунов наголосив на необхідності розробки чіткого та конкретного алгоритму взаємодії між ДУ «Центр пробації», установами виконання покарань та неурядовими громадськими організаціями, який має бути закріплений у нормативно-правовій площині.

Про необхідність розробки системи ризиків та потреб засуджених, які перебувають в установах виконання покарань, зауважив начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими полковник внутрішньої служби Калівошко В.М. Також, він наголосив на тому, що потрібно максимально використовувати потенціал і можливості неурядових громадських організацій, які зацікавлені у співпраці, для зміни поведінки засудженої особи і повернення її повноправним членом суспільства.

Наприкінці заходу учасниками було погоджено створення робочої групи з розроблення дорожньої карти з чіткою стратегією розвитку системи оцінки ризиків та потреб в рамках підготовки до звільнення засуджених, які перебувають в установах виконання покарань.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »