24 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Солонянської виправної колонії (№21) за участю керівництва Адміністрації ДКВС України відбулася нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у 2018 році

14 лютого в Солонянській виправній колонії (№21) відбулася розширена нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у 2018 році.

В заході взяли участь: перший заступник начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Мелюхов Володимир Анатолійович, начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Нечипельський Андрій Володимирович, заступник начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України підполковник внутрішньої служби Ліповський Олександр Миколайович, завідувач сектору обліково-реєстраційної роботи управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України Іскоростенський Анатолій Володимирович, начальник Південно-Східного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Невєров Костянтин Володимирович, перший заступник начальника Міжрегіонального управління Сало Дмитро Володимирович, начальник відділу оперативно-розшукової роботи Міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Ващенко Роман Вікторович, оперативний склад відділу оперативно-розшукової роботи управління та заступники начальників установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, що уповноважені на здійснення оперативно-розшукової діяльності, начальники та персонал оперативних підрозділів установ виконання покарань міжрегіонального управління.

Зі вступним словом до присутніх звернувся перший заступник начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Мелюхов Володимир Анатолійович, в якому зосередив увагу на необхідності проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі.

За сумлінне ставлення до покладених обов’язків та високі показники у службовій діяльності ряд працівників установ виконання покарань були нагороджені почесними грамотами начальника Південно-Східного міжрегіонального управління.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів. Начальник відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління Роман Ващенко доповів про підсумки роботи оперативних апаратів установ Міжрегіонального управління за 12 місяців 2018 року.

Під час наради розглядалися питання про стан оперативної обстановки в установах, роботи в напрямку нейтралізації негативного впливу на ув’язнених з боку осіб негативної спрямованості. Роботи у напрямку недопущення самовільних переміщень ув’язнених по території установи. Також особлива увага приділялася щодо стану роботи в напрямку перекриття каналів доставки до охороняємої зони заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених. Окрема увага була зосереджена на питанні протидії скоєння засудженими шахрайських дій та соціально-резонасних злочинів, викорінення випадків вчинення неправомірних дій працівників, які нехтуючи інтересам служби, займаються доставкою засудженим заборонених речей та наркотичних речовин.

Наостанок керівництвом кримінально-виконавчої служби України була надана принципова оцінка оперативної діяльності виправних закладів міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів в оперативній діяльності та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

\

Прес-служба
Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »