17 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Жовтоводській виправній колонії (№26) підведено підсумки службової діяльності установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за 2018 рік

15 лютого 2019 року на базі державної установи «Жовтоводська виправна колонія (№26)» відбулось підведення підсумків службової діяльності за 2018 рік, за участю першого заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Мелюхова Володимира Анатолійовича, начальника Управління ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича, а також начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича, першого заступника начальника міжрегіонального управління Сала Дмитра Володимировича та керівників структурних підрозділів міжрегіонального управління.

Також в заході взяли участь перші заступники начальників державних установ, начальники відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, які підпорядковуються міжрегіональному управлінню.

Відкриттям події за традицією було проведення стройового огляду представників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Далі, керівництвом Жовтоводської виправної колонії (№26) було продемонстровано об’єкти, на яких проведено ряд ремонтних робіт по благоустрою, модернізації та забезпечення комунально – побутових умов, як для засуджених, так й для персоналу установи. Учасники зборів оглянули модернізовані ділянки №4 та №5 забороненої зони периметру охороняємого об’єкту, вартове приміщення охорони установи, кімнату для очікування громадян короткострокових та довгострокових побачень із засудженими, контрольно - пропускний пункт з пропуску людей, кімнату короткострокових побачень у відкритих умовах, а також приміщення чергової частини установи.

По закінченню обходу, на території охороняємого об’єкту проведено показові навчання за участю груп швидкого реагування. Під час виступу, за сценарієм було продемонстровано дії особового складу та групи найбільш підготовлених працівників установи з відповідним екіпіруванням та спеціальними засобами, за сигналом «Буря 1» - код «масові заворушення» та «Буря 2» - за кодом «захоплення заручників».

Наприкінці заходу відбулась нарада, в ході якої було підведено підсумки службової діяльності за 2018 рік, здійснено обмін позитивним досвідом, обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності УВП та СІЗО, визначено конкретні заходи щодо вдосконалення роботи та встановлено терміни їх виконання. Учасникам зборів наголошено на безумовному забезпеченні стабільного стану правопорядку та оперативної обстановки, надійної ізоляції ув’язнених та засуджених, зміцненні режиму тримання та посиленні нагляду за їх поведінкою, підвищенні ефективності та безпеки несення служби персоналом установ, а також забезпечення заходів з модернізації та покращення діяльності у 2019 році.

Також було відзначено кращих працівників установ виконання покарань міжрегіонального управління, які протягом 2018 року досягли позитивних результатів в роботі та нагороджено почесними грамотами.

Керівництвом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, надано об’єктивну оцінку діяльності державної установи «Жовтоводська виправна колонія (№26)», відмічено позитивні зміни, досягнення та визначено пріоритетні напрямки роботи у подальшому.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
Розширений пошук »