17 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Холодногірській виправній колонії (№18) Північно-Східного міжрегіонального управління продовжується виконання замовлення дизельного заводу

15 лютого 2019 року на підприємстві державної установи «Холодногірська виправна колонія (№18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулося підведення підсумків за січень поточного року щодо виконання замовлення ТОВ «Дизельний завод».

В рамках укладеного договору на підприємстві колонії було виготовлено запасні частини та комплектуючі для спеціалізованого транспорту підприємств важкої промисловості. За звітній період обсяг наданих послуг з виготовлення продукції склав 210 тисяч гривень. Середньоспискова кількість засуджених, які залучені до виконання цього замовлення, складає 20 осіб.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Марк Маркін зазначив, що суспільно корисна праця засуджених на підприємстві установи має велике виховне значення, оскільки це сприяє їх соціальній адаптації після звільнення.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »