17 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144) вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року для засуджених Мелітопольської установи виконання (№144) пройшли інформаційно – просвітницькі заходи, присвячені вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні.

На урочистій лінійці засуджені установи та співробітники вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

На класній годині разом із директором ЗОШ №28, що діє при Мелітопольській УВП (№144), Вікторією Медніковою вихованки повернулись у історичні часи листопада 2013 року – лютого 2014 року: «Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі».

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, засуджені переглянули документальний фільм «Герої не вмирають».

Заступник начальника МУВП (№144) з соціально – виховної та психологічної роботи Інна Чернікова зазначила, що такі заходи сприяють патріотичному вихованню засуджених, формуванню їх національної свідомості та піднесенню значення української історії.

Анжела Телегіна,
Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »