24 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв. У ці дні, пам’ятаючи усіх, хто віддав своє життя за Україну, її незалежність та соборність, глибоко усвідомлюємо, що подвиг героїв назавжди має закарбуватися в наших серцях.

20 лютого 2019 року з нагоди почитання пам’яті мужніх учасників подій на Майдані, співробітники державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» долучились до міських заходів, організованих Військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк. З метою належного вшанування цієї пам'ятної дати, на території нашого міста пройшов ряд урочистих заходів. Зокрема, працівники установи прийняли участь у покладанні квітів на в’їзді до міста до пам’ятного знаку полеглим захисникам України за визволення міста Торецьк та проведенні міського автопробігу, на міській площі пройшлися з лампадками у тихій ході пам’яті до експозиції Героям Небесної Сотні.

Герої Небесної сотні повстали проти насилля і несправедливості. Вони відстоювали і гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину, вони віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!». Тож нехай пам'ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!


Ганна Дороніна,
психолог
відділу по роботі з персоналом Державної
установи «Торецька виправна колонія
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№2)»

версія для друку
Розширений пошук »