21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Конотоського виправного центру (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління проведені навчальні і збори з черговими помічниками начальників установ сумської області

15 березня 2019 року в державній установі «Конотопський виправний центр (№ 130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулися навчально-методичні збори з начальниками відділів нагляду і безпеки та черговими помічниками начальників установ Сумської області. Даний захід було проведено за участі представників Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Навчальні збори розпочалися з проведення представниками управління стройового огляду, під час якого було перевірено зовнішній вигляд співробітників, наявність у них службових посвідчень та жетонів. Після чого відбулося прийняття заліків щодо визначення рівня знань нормативно-правових актів Державної кримінально-виконавчої служби України, які регламентують службову діяльність. Під час практичної частини було здійснено обхід об’єктів державної установи «Конотопський виправний центр (№130)», а саме: внутрішні та зовнішні пости, чергова частина, ДІЗО установи, кімнати тривалих та короткострокових побачень, контрольно – пропускних пунктів по пропуску людей та автотранспорту. Також, були проведені заняття з службової підготовки та відпрацьовані прийоми рукопашного бою.

З учасниками зборів були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності служби, після чого була надана принципова оцінка діяльності чергових помічників начальників установ, відмічено працівників, які досягли позитивних результатів та акцентовано увагу на необхідності покращення діяльності окремих підрозділів. По завершенню зборів були поставлені конкретні завдання та вказані строки їх виконання та визначені основні пріоритетні напрямки роботи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »