22 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

В центр-музеї А.С. Макаренка проведено нараду з персоналом відділів соціально-виховної та психологічної роботи Північно-Східного міжрегіонального управління

14 березня 2019 року в центр-музеї Антона Семеновича Макаренка було проведено нараду із заступниками начальників установ виконання покарань із соціально-виховної та психологічної роботи та психологами установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час наради, в якій взяла участь головний спеціаліст відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Ірина Рудніцька, були підведені підсумки діяльності персоналу соціально-психологічних служб установ виконання покарань управління за 2018 рік і 2 місяці 2019 року та визначені подальші напрями роботи. В рамках зустрічі були обговорені організаційні заходи з профілактики та попередження самогубств та аутоагресії серед засуджених, залучення до виховної роботи представників релігійних конфесій, тощо.

Ірина Рудніцька ознайомила присутніх з формами та методами психологічного впливу на особистість засуджених, з метою найбільш ефективної корекції поведінки, надала рекомендації щодо проведення діагностичних процедур та подальшої обробки і інтерпретації отриманих результатів. Заступник начальника міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, Валентина Вельцен визначила пріоритетні напрямки діяльності соціально-психологічної служби та зазначила про ефективність та регулярність проведення методично-навчальних зборів. Учасники наради оглянули експозицію музею, познайомилися зі сторінками життя та діяльності видатного педагога, долею його вихованців, втілення в життя педагогічних ідей Макаренка сьогодні.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »