22 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено 3 спроби доставки заборонених предметів

15 березня 2019 року, завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№23)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено 3 спроби доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, під час догляду посилки, яка надійшла ув’язненій Ц. від громадянина П., в середині печива було виявлено поліетиленовий згорток із порошкоподібною речовиною білого кольору невідомого походження, зовні схожою на наркотичний засіб.

Під час догляду посилки, яка надійшла засудженому Я. від громадянина Я., в середині одноразового станка для гоління було виявлено кристалоподібну речовину білого кольору невідомого походження, зовні схожою на наркотичний засіб.

Під час догляду посилки, яка надійшла ув’язненому З. від громадянина К., в середині зубної пасти було виявлено поліетиленовий згорток із порошкоподібною речовиною білого кольору невідомого походження, зовні схожою на наркотичний засіб.

За фактом вилучення невідомої речовини були складені відповідні матеріали, повідомлено до відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »