23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

З метою підвищення рівня професійної компетентності персоналу соціально-психологічної служби представником Адміністрації взято участь у нараді в місті Харкові

14 березня 2019 року на базі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції в Центрі-музеї ім. А.С. Макаренка відбулася нарада зі співробітниками соціально-психологічної служби установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Харківської, Полтавської так Сумської областей за участю головного спеціаліста відділу соціально-психологічної роботи із засудженими Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Рудніцької І.М., заступника начальника міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, Вельцен В.С, начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Мосійчука Ю.А., головного спеціаліста відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Моллаєвої С.Є.

Під час проведення заходу обговорювалися питання організації роботи з профілактики та попередження самогубств серед ув’язнених та засуджених. При цьому було зауважено на важливості своєчасного виявлення осіб «групи ризику» та їх постановки на профілактичний облік, проведення індивідуальної діагностичної та профілактичної роботи із ними, забезпечення якісного психологічного супроводу.

Керівництвом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації звернено увагу на актуальності питання попередження суїцидів, необхідність застосування мультидисциплінарного підходу в даному напрямку, важливість компетентності персоналу задля забезпечення ефективності професійної діяльності.

Ірина Рудніцька проаналізувала діяльність психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, провела практичне заняття з метою надання методичної допомоги щодо підготовки та складання психологічних характеристик на ув’язнених та засуджених. Нею було зауважено на важливості якісної психодіагностичної роботи, спрямованої на вивчення індивідуально-психологічних особливостей осіб, на яких складаються психологічні характеристики. Звернено увага на необхідності постійного самовдосконалення, мотивації до підвищення рівня професійної діяльності психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, що буде позитивно впливати на ефективність виконання ними функціональних обов’язків.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »