29 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спроби доставки заборонених предметів

19 березня 2019 року, завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Покровська виправна колонія (№17)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спроби доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, під час догляду посилок, які надійшли засудженому І. та засудженому К. від громадян Ч. та С., було виявлено та вилучено 6 поліетиленових згортків з порошком білого кольору невідомого походження, схожим на наркотичну речовину, загальною вагою близько 3 г, що були приховані від догляду в цукерках. За фактом вилучень складені відповідні матеріали та проводиться перевірка.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »