23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

20.03.2019, відбулася передача 60 осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.

Сьогодні 20.03.2019, відбулася передача 60 засуджених осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.

Передача засуджених здійснювалася безпосередньо на лінії зіткнення. Прийом засуджених від представників терористичних угрупувань здійснювався персоналом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також за участю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представників офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, інших компетентних органів, які задіяні в переговорному процесі. Даний захід проведений в рамках виконання домовленостей, досягнутих в ході роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, що відбувалися у Мінську.

Всі 60 осіб співробітниками Північно-Східного міжрегіонального управління доставлені до державної установи «Старобільський слідчий ізолятор», де буде вивчено їх особові справи та визначено правовий статус цих осіб.

Після проведених необхідних заходів дані засуджені будуть направлені до виправних колоній для подальшого відбування покарання згідно визначеного їм виду колонії та соціальних зв’язків.

Адміністрація ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »