23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

Спільна зустріч представників Адміністрації ДКВС, Міністерства освіти і науки України, Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав дитини та сім’ї з представниками громадських організацій

Загальноосвітнє навчання засуджених є одним із основних засобів виправлення і ресоціалізації засуджених. Організація загальноосвітнього навчання засуджених здійснюється відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Для узгодження позицій щодо проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації здобуття повної загальної середньої освіти в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України», 25.03.2019 в Адміністрації ДКВС України проведено робочу зустріч представників зацікавлених відомств.

Представники Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС , Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав дитини та представники громадських організацій: ГО «Союз «Золотий Вік України», "Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Соціалістичний конгрес молоді», Благодійної організації «Вільна зона», ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» обговорили текст проекту Постанови, покликаної регламентувати загальноосвітній процес в слідчих ізоляторах, виправних та виховних колоніях.

За результатами проведеної зустрічі проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації здобуття повної загальної середньої освіти в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України» буде доопрацьовано з урахуванням внесених пропозицій та зауважень, після чого текст буде оприлюднено на веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Довідково: станом на 5 січня 2019 року загальноосвітнє навчання проводиться при 108 установах закритого типу в тому числі в 30 установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, 75 виправних колоніях та 3 виховних колоніях. За підсумками I семестру 2018-2019 навчального року в установах виконання покарань до загальноосвітнього навчання залучено 4576 засуджених.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »