29 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

У Північно-Східному міжрегіональному управлінні пройшли навчальні збори з керівниками кадрових підрозділів установ виконання покарань

29 березня 2019 року в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України відбулись навчально-методичні збори з керівниками кадрових підрозділів та особами, відповідальними за організаційно штатну роботу підпорядкованих установ виконання покарань.

Під час заходу було підведено підсумки роботи кадрових підрозділів установ за І квартал поточного року. Розглядались питання щодо стану комплектування вакантних посад рядового та начальницького складу установ, відбору кандидатів на навчання до Академії Державної пенітенціарної служби та результатів роботи з електронного декларування персоналу установ у 2019 році.

Крім цього були обговорені питання поліпшення якості організації професійної підготовки, стану дисципліни та дотримання законності серед персоналу, а також проведення виховної роботи та психологічного супроводження оперативно-службової діяльності установ виконання покарань. Підбиваючи підсумки зборів, начальник управління персоналу Сергій Самотієвич надав аналіз стану роботи з персоналом установ та визначив основні пріоритетні напрямки її організації на ІІ квартал 2019 року

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »