25 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
04.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Божковській виправній колонії (№16) Північно-Східного міжрегіонального управліннязасуджені отримали картки платників податків

3 квітня 2019 року засуджені державної установи «Божковська виправна колонія (№16)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції отримали 10 карток платника податків та 3 паспорта громадянина України.

Установа плідно співпрацює з Державною податковою інспекцією у м. Полтаві з питань виготовлення та отримання засудженими довідок про присвоєння картки платників податків та з Полтавським РС УДМС України. Ці документи, в першу чергу, необхідні при вирішенні питання працевлаштування після відбуття строку покарання. З початку року оформлено та видано 30 карток платника податків та 6 паспортів громадянина України.

«Адміністрація установи буде й надалі робити все можливе для забезпечення засуджених колонії всіма необхідними документами», - зазначив заступник начальника установи Олександр Коломієць.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »