29 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
05.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Крюковській виправній колонії (№29) Північно-Східного міжрегіонального управління проводять весняне підживлення озимих

4 квітня 2019 року в державній установі «Крюковська виправна колонія (№29)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції для проведення весняного підживлення озимих культур придбано 23 т аміачної селітри.

Восени минулого року підприємством під урожай 2019 року фактично посіяно озимих культур на площі 221,6 га,із них озимої пшениці на зерно - 153,95 га,озимого жита на зелений корм на площі 22,9 га та озимої пшениці на корм на площі 45,2 га. Посів озимої пшениці проводився елітним насінням сорту «Солониця» та «Сотниця», посів озимого жита сортом «Полтавське -98». Для підвищення урожайності озимої пшениці на зерно, згідно з інтенсивною технологією вирощування, необхідно провести весняне підживлення. Дане підживлення називається регенеративним, і дозу азоту регулюють в залежності від стану посіву та часу початку відновлення вегетації.

Як зауважив начальник установи Сергій Довженко, весняне підживлення озимих культур аміачними добривами дає можливість швидко розвинути вторинну кореневу систему, раціонально використати вологу в ґрунті.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »